Telefon
WhatsApp

PROWAY TRANS Lojistik Uluslararası Taş. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Firma kurucularımız 2004 yılından bu yana Uluslararası Taşımacılık sektöründe aktif olarak yer almaktadırlar. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı üstün hizmet anlayışı ile faaliyet göstermekte olan firmamız tüm departmanları en mükemmek servis kalitesini sunmayı amaç edinmiştir. Sektörün ve çağın gereksinimleri doğrultusunda insan ve teknolojiye yatırım yapmayı sürdürmektedir.
 
Güvenli ve kaliteli hizmet, hızlı, doğru ve eksiksiz bilgi akışı, olası aksaklıkları minimuma indirmek önceliğimizdir. Kadromuz, uzman, deneyimli ve profesyonel, problemlere çözüm getirebilen, gelişmeye açık ve motivasyonu yüksek bireylerden oluşmaktadır.
 
Servis ve fiyat avantajımızla her hafta düzenli olarak; parsiyel ve komple, kapıdan kapıya teslimat, tekstil ve genel kargoda lojistik servis, termin garantili ekspres servis, yurt içi ve yurt dışında depolama, ithalat taşımalarında gümrüklü ve genel antrepo hizmetleri sunmaktayız.
 
Proway Trans olarak sahip olduğumuz donanım, bilgi ve tecrübelerimiz ile çalışmakta olduğumuz destinasyonlarda bizden talep edilecek her türlü lojistik desteği müşterilerimize sunmaya hazırız.
 
 
 

Bize Yazın